ARCHIWUM AKTUALNOŚCI

18 czerwca 2003 WAKACJE!!!!!

16 czerwca 2003 Cztery nasze koleżanki - uczennice Gimnazjum nr 4 w Szczecinie otrzymały stypendium Prezydenta Miasta Szczecina. Gratulacje!

10 czerwca 2003 W naszym gimnazjum odbył się I Szkolny Przegląd Teatralny. Laur zwycięstwa przypadł klasie IIa, która wystawiła sztukę "Moralność pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej.

29 maja 2003 Głosujemy w młodzieżowym Referendum Unijnym na stronie www.teges.pl

24 kwietnia 2003 W sobotę 26 kwietnia szkoła odpracowała ostatni dzień roku szkolnego. W programie wiele atrakcji: konkursy piosenki i konkurs graffiti, turniej tańca, rozgrywki piłki siatkowej, rywalizacja o tytuł "Mistrza klawiatury", pokaz mody wiosennej oraz pokazy doświadczeń z fizyki.

16 kwietnia 2003 Trzyosobowe reprezentacje klas I, II i III odpowiadały na pytania Jury w Konkursie Wielkanocnym. Odbył się również konkurs na plakat o tematyce świątecznej.

10 kwietnia 2003 W naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Szkolnego, odbywa się turniej piłki nożnej. Rozgrywkom towarzyszy ostra rywalizacja i wiele emocji.

17 - 19 marca 2003 odbyły się REKOLEKCJE pod hasłem "Więcej szczęścia jest w dawaniu". Ojcowie Rekolekcjoniści chyba wszystkim przypadli do gustu!

NAGRYWAMY NOWĄ PŁYTĘ! Jeszcze w marcu planujemy nagrać w Studio Muzycznym "Amal" płytę z piosenkami turystycznymi. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy na warsztaty muzyczne w każdy wtorek od 16:00 - 17:30 do sali 203.

7 marca 2003 Na stronie pojawiły się relacje fotograficzne z II Warsztatów Matematycznych w Zakopanem oraz Ogólnopolskich Gryfińskich Dni Orienteeringu, w których uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły.

2 -7 marca 2003 klasa 1B organizuje loterię fantową, z której dochód zostanie przeznaczony na cele misyjne. Liczymy na Waszą ofiarność.

24 i 25 lutego 2003 uczniowie klas trzecich będą pisać próbny egzamin gimnazjalny. Przykładowe testy z zakresu przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych dostępne są w bibliotece.

7 grudnia 2002 Cztery drużyny z naszej szkoły, mimo 12 stopniowego mrozu, startowały w Mikołajkowych Zawodach na Orientację w Parku Leśnym Głębokie. Zajęliśmy trzy pierwsze miejsca!
Wszystkich, którzy chcieliby razem z nami chodzić po lesie w poszukiwaniu biało-czerwonych "lampionów" zapraszamy na kolejną imprezę. Informacje znajdziecie zawsze w pracowni komputerowej.

Turniej tenisa stołowego Nasi koledzy (Piotr Gorynia, Michał Tatol i Adam Wandachowicz z klasy 3b) zajęli I miejsce w Szczecinie. Gratulacje!
Duże brawa należą się również Darii Dutkiewicz, która zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim poezji ks. J. Twardowskiego.

Europa i My Reprezentacja naszej szkoły, pod opieką pana K. Szydłowskiego, uczestniczyła w eliminacjach do teleturnieju EURO - QUIZ "Europa i My". Zajęliśmy 7 miejsce w województwie.

I V miejsce w rejonowym konkursie wiedzy o AIDS zajęły uczennice klasy 2a. Gratulacje!

Zostań reporterem akcji "Szkoła z klasą"! Twoim zadaniem będzie pisać sprawo-zdania, reportaże z przebiegu akcji w naszej szkole. Wszystkie zostaną zamieszczone na stronach WWW "Szkoły z klasą", a najlepsze - wydrukowane na łamach "Gazety Wyborczej". O szczegółach dowiesz się u nauczycieli języka polskiego i p.Szyndel.

26 października 2002 Samorząd Szkolny organizuje konkurs propagujący Unię Europejską. Każda klasa w drodze losowania otrzymała pod opiekę jedno państwo należące do Uni Europejskiej lub do niej kandydujące. Przez cały rok szkolny 2001/2002 klasa ma przyozdabiać swoją salę tak, aby oddawało to charakter wylosowanego państwa. Konkurs zostanie rostrzygnięty pod koniec roku szkolnego.

26 października 2002 reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Targach Edukacyjnych w Poczdamie k/Berlina.

7 października 2002 ruszyła nowa strona internetowa naszego gimnazjum. Właśnie na niej jesteś :)

2 października 2002 na stadionie przy ul. Kordeckiego odbyły się szkolne zawody inaugurujące rok sportowy. Rywalizowaliśmy w wielu konkurencjach: biegu, rzucie piłką lekarską, skoku w dal, sitkówce, piłce nożnej, a nawet w szachach.

Stypendystki Prezdenta Miasta Szczecina:
I Szkolny Przegląd Teatralny:
Rekolekcje:
Warsztaty muzyczne:
Warsztaty matematyczne:

Gryfińskie Dni Orienteeringu:

Prezentacja szkół
w Poczdamie:

Nasz udział w akcji Gazety Wyborczej: